0
Lifestyle

Każdy z nas dostał w Życiu jedno podstawowe prawo

💖Każdy z nas dostał w Życiu jedno podstawowe prawo, z którego możemy albo nauczyć się korzystać albo nie.. Jest to prawo WOLNOŚCI wyboru naszej Perspektywy. Możemy wybierać Perspektywę, która przybliża nas do Prawdy o nas Samych, do Miłości do Istoty, którą jesteśmy, albo perspektywę, która nas osłabia, zmniejsza..

🤍Każdy z nas w nieco innych kostiumach, z inną scenografią i fabułą, ale prawdopodobnie wielokrotnie spotka się w swoim życiu z momentami próby w Podróży Bohatera. To są momenty, w których możemy nauczyć się kochać siebie bardziej, zbliżając się odrobinę bliżej do tego kim jesteśmy głęboko w Sercu..

To są momenty, w których możemy wybrać Odwagę albo jej nie wybierać. Ale mamy wybór. To nasza podstawowa Wolność. Jeżeli mówisz „nie mogę zmienić nic, tak już jest, nie pasuje mi xyz, ale muszę” to z dużym prawdopodobieństwem uciekasz od swojej Wolności spojrzenia na swoje życie, możliwości, z miłością. Odpowiedzialnością wyboru Twojej Prawdy.

🤍Wczoraj obchodziłam 6 rocznicę mojego Pasjobiznesu. Czuję wdzięczność, bo Dziewczyna, która 6 lat temu rozpoczynała prowadzenie swojej działalności przeszła długą drogę i potężna inicjację.. Zrzucałam po drodze warstwy blokad, przekonań i lęków, którymi nie byłam. Zrozumiałam, doświadczyłam i ucieleśniłam, że moje Życie jest Moje. I to nie chodzi nawet o styl życia, projekty które stworzyłam, sesje, które poprowadziłam, ludzi których poznałam, idee, które rozpowszechniłam przez te lata.. chociaż też, nie umniejszam tym rzeczom i doświadczeniom, a przede wszystkim Ludziom, których spotkałam na tej drodze 🤍
Jednak to co dla mnie najcenniejsze to zrozumienie, że Jestem tutaj po to, żeby żyć po mojemu. Tylko tyle i aż tyle… mam prawo wybierać w zgodzie z Sercem ❤️tego życzę Sobie, Wam i Światu – działania po naszemu „no matter what”. Odwagi by wybierać Siebie na nowo i na nowo.
Świat czasem będzie bić brawo, a innym razem spojrzy z pomrukiem dezaprobaty. To nie ma znaczenia, bo im bardziej czujemy Siebie i naszą prawdę – tym bardziej doświadczamy, że tylko nasz autorytet dla nas samych ma znaczenie i nasza akceptacja tego co dla nas jest w tu i teraz Miłością 💚
Róbmy swoje.

#coachingserca

You Might Also Like...