0

Twój Głos w Pasjobiznesie

Podczas webinaru porozmawiamy o Twoim unikatowym Głosie, mocy autentyczności w wyrażaniu swojej prawdy, świadomości siebie w Pasjobiznesie. O tym, że często nasza najgłębsza Prawda w Sercu jest tym, co płynie przez nas naturalnie i jest potrzebne światu.. Ale my albo tego nie zauważamy, albo uznajemy za „mało wartościowe”/”nieważne”/”niewystarczające” i nie działamy tak – jak mogłybyśmy działać: z lekkością dla świata, dla siebie, z Miłością <3

Czego dowiesz się podczas webinaru?

Przyjrzysz się mocy autentyczności w wyrażaniu Swojej Prawdy. Dostrzeżesz znaczenie świadomości siebie i mocy komunikacji światu i Twoim Odbiorcom tego, co w Tobie naturalne  – jako integralnej części spełnionego Pasjobiznesu.

 

Zyskasz inspirację do dzielenia się własnymi wglądami, mocą Twojego wyjątkowego Głosu w Pasjobiznesie.

 

Poszerzysz świadomość o bardzo wspierającą perspektywę na spojrzenie na temat ODWAGI w wyrażaniu siebie.

 

Podczas prowadzonej wizualizacji połączysz się z tą częścią Ciebie, która wie, że to co masz do przekazania światu jest naprawdę WAŻNE i WYJĄTKOWE,  a nie „za mało wartościowe”/”nieważne”/”niewystarczające”, a dzięki temu uwolnisz ENERGIĘ do wyrażania się i działania w zgodzi z Twoją Prawdą. Poczujesz, że KIEDY JESTEŚ SOBĄ I KOCHASZ SIEBIE – NIE MASZ KONKURENCJI.

 

Zrozumiesz, że wszystko jest ENERGIĄ i tylko integrując, łącząc się ze swoją prawdziwą Naturą – masz potencjał, żeby mówić prosto z Serca i naturalnie przyciągać rezonujących z Tobą i Twoim przekazem Klientów w Twoim Pasjobiznesie (odniosę się tutaj również do elementów Human Design).

 

Otrzymasz zaproszenie do wykonania pierwszego KROKU na drodze Twojej Transformacji 🙂

 

Dostaniesz wyjątkowy prezent niespodziankę ode mnie na końcu webinaru 🙂

 

Webinar odbędzie się w grupie na Facebooku „Twój Głos w Pasjobiznesie”  

Do webinaru pozostało:

  • 00dni
  • 00godzin
  • 00minut
  • 00sekund

O MNIE:

Cześć, nazywam się Magdalena Palmowska.

Jestem Duchową Nauczycielką Artystek Serca i Pasjobiznesmanek.


Pracuję głównie z wrażliwymi, kreatywnymi Kobietami, które pragną rozwijać swoją samoświadomość i miłość do siebie – żeby z ODWAGĄ służyć światu swoją piękną Kreacją.


Moją największą pasją jest świat wewnętrzny człowieka. Świadoma manifestacja tego co wewnątrz na zewnątrz.

Moja przygoda z rozwojem osobistym i duchowym trwa od kilku lat, rozpoczęła się pod wpływem głębokiego kryzysu na wszystkich ważnych życiowych płaszczyznach (więcej na temat wychodzenia z kryzysu znajdziesz w mojej książce „Zdrowa Nadzieja”). Jestem certyfikowanym coachem, praktykiem racjonalnej terapii zachowania, certyfikowanym nauczycielem mindfulness i medytacji, , ale wolę o sobie mówić, że jestem Coachem Serca, Coachem Potencjału, Coachem Miłości do siebie  <3


Przez ostatnie, bardzo intensywne, lata rozwoju wewnętrznego – z zagubionej dziewczynki stałam się świadomą
siebie i swoich potencjałów Kobietą, Kreatorką Serca.

Od 5 lat prowadzę swój Pasjobiznes rozwojowy, który jest bardzo ważną i przynoszącą masę spełnienia częścią mojego życia.

Swoją praktykę wzbogacam pracą z głębokimi procesami odprogramowywania tego, co nie jest nasze i pogłębiania świadomości potencjałów – jestem certyfikowanym ’Human Design Reader’ i od kilku lat nieustannie kształcę i rozwijam się w tym systemie, który pozwala jeszcze lepiej poznać i zaakceptować siebie samego.

 

Moją MISJĄ jest wspieranie wrażliwych Kobiet w rozwoju samoświadomości i ODWAŻNYM ŻYCIU W ZGODZIE Z SERCEM. W poczuciu wewnętrznego SPOKOJU i WOLNOŚCI. Pomagam im poznać, zrozumieć i docenić WŁASNY, unikatowy POTENCJAŁ. Pokochać siebie, zbudować wiarę we własne możliwości i iść odważnie w kierunku marzeń.

Bloguję na coachingserca.pl


Więcej informacji na mój temat (między innymi szczegóły wykształcenia) znajdziesz w zakładce O MNIE – TUTAJ.