0

ZAUFAJ SERCU

Projekt „Zaufaj Sercu” to przestrzeń aktywowania Zaufania do Swojego Serca na głębszym poziomie, a także ugruntowania w świadomości MAGII, która dzieje się, gdy utrzymujesz UWAGĘ i ENERGIĘ w Zaufaniu przez cały Proces realizacji Pragnienia Serca, DZIAŁASZ z przestrzeni „Pragnę”, a nie „powinnam/muszę”.

Budzisz ZAUFANIE i ugruntowujesz się w MOCY DECYZJI i czystego AKTU KREACJI, DZIAŁANIA płynącej z Serca zamiast uciekać w „narzekanie/utykanie w lękach/karmienie wątpliwości”.

Projekt ma za zdanie wesprzeć Cię w świadomym wybieraniu i KARMIENIU Wiary i Zaufania do Twojego Serca, Twoich Pragnień Duszy.

Motywy przewodnie tego procesu: ZAUFANIE, OBECNOŚĆ, SPOKÓJ, MOMENTUM, ODWAGA, WOLNOŚĆ.

 

Czym jest projekt "Zaufaj Sercu"?

♥ Procesem składającym się z 3 elementów: MASTERCLASS (na żywo 29/05 o 18:00 na ZOOM oraz później dostępne nagranie), KRĄG 30/05 o 18:00 na ZOOM (wraz z powtórką) i nagrana MEDYTACJA, które mają za zadanie wesprzeć Cię w podążaniu za Sercem w procesie DECYZYJNYM ORAZ w procesie DZIAŁANIA (wytrwanie i rozpędzanie Momentum pragnień Serca);

 
 

♥ Przestrzenią przypomnienia sobie i ugruntowania w OBECNOŚCI i Świadomości SPOKOJU płynącym z Zaufania Sercu połączonemu z Siłą Wyższą;

 

♥ Umocnieniem w świadomości Ko-Kreatora Życia z Wszechświatem i prawa do korzystania z Wolnej Woli – w myśl zasady, że nie nad wszystkim mamy kontrolę, ale zawsze mamy WPŁYW na naszą Perspektywę i na to co i jak karmimy UWAGĄ I CZASEM, czyli naszymi najcenniejszymi zasobami;

 

  Przestrzenią budzącą Twoje ZAUFANIE i ODWAGĘ (COURAGE – COR – SERCE) do Działania w zgodzie z Sercem, w Wolności, budując MOMENTUM Pragnień spójnych z Twoją Duszą;

 

Skorzystamy między innymi z takich narzędzi jak Transerfing Rzeczywistości, Klucze Genowe, Human Design, które od lat łączę z moją Intuicją i Własną Perspektywą opartą o moje życiowe Doświadczenia.

Co wyjątkowego znajdziesz w projekcie Zaufaj Sercu? 

 
 
 

Podczas Masterclass otrzymasz pełne Mocy PRZEKAZY z pola Serca, wskazówki i inspiracje, które nakarmią i aktywują Cię głębiej do Zaufania Sobie oraz do Działania z przestrzeni Zaufania, Spokoju i czystego Pragnienia Serca.

 

Podczas Kręgu będziesz miała możliwość usłyszeć i podzielić się inspirującymi historiami rozpędzającymi Twoje osobiste Momentum pragnień, a także rozwiać wątpliwości umysłu i wrócić do Pola Serca.

 

Podczas Medytacji – praktykować codzienną aktywację kontaktu z Sercem, powracać do wspierającej Perspektywy, do Czucia Miłości w Sercu, która nadaje MOC Twoim działaniom.

 

 

 

O MNIE:

Cześć, nazywam się Magdalena Palmowska.

Jestem Duchową Przewodniczką Artystek Serca i Pasjobiznesmanek.

 

Pracuję głównie z wrażliwymi, kreatywnymi Kobietami, które pragną rozwijać swoją samoświadomość. miłość do siebie i sprawczość w działaniu – żeby z ODWAGĄ służyć światu swoją piękną Kreacją.

 

Moją największą pasją jest świat wewnętrzny człowieka. Świadoma manifestacja tego co wewnątrz na zewnątrz.

Moja przygoda z rozwojem osobistym i duchowym trwa od kilku lat, rozpoczęła się pod wpływem głębokiego kryzysu na wszystkich ważnych życiowych płaszczyznach (więcej na temat wychodzenia z kryzysu znajdziesz w mojej książce „Zdrowa Nadzieja”). Jestem certyfikowanym coachem, praktykiem racjonalnej terapii zachowania, certyfikowanym nauczycielem mindfulness i medytacji, , ale wolę o sobie mówić, że jestem Coachem Serca, Coachem Potencjału, Coachem Miłości do siebie  <3

 

Przez ostatnie, bardzo intensywne, lata rozwoju wewnętrznego – z zagubionej dziewczynki stałam się świadomą
siebie i swoich potencjałów Kobietą, Kreatorką Serca.

Od 2017 roku prowadzę swój Pasjobiznes rozwojowy, który jest bardzo ważną i przynoszącą masę spełnienia częścią mojego życia.

Swoją praktykę wzbogacam pracą z głębokimi procesami odprogramowywania tego, co nie jest nasze i pogłębiania świadomości potencjałów – jestem certyfikowanym ’Human Design Reader’ i od 2019 roku kształcę i rozwijam się w tym systemie, który pozwala jeszcze lepiej poznać i zaakceptować siebie samego.

 

Moją MISJĄ jest wspieranie wrażliwych Kobiet w rozwoju samoświadomości i ODWAŻNYM ŻYCIU W ZGODZIE Z SERCEM. W poczuciu wewnętrznego SPOKOJU i WOLNOŚCI. Pomagam im poznać, zrozumieć i docenić WŁASNY, unikatowy POTENCJAŁ. Pokochać siebie, zbudować wiarę we własne możliwości i iść odważnie w kierunku marzeń.

Bloguję na coachingserca.pl

 

Więcej informacji na mój temat (między innymi szczegóły wykształcenia) znajdziesz w zakładce O MNIE – TUTAJ.