0
Lifestyle

Powracanie do podstaw w Human Design zmienia WSZYSTKO.

 

Powracanie do podstaw w Human Design, do przyglądania się temu jak działa nasza aura, czy respektuję mechanikę, która jest związanana z moją aurą, ucieleśnione na co dzień.. zmienia WSZYSTKO.

– Generator i Manifestujący Generator: otwarta aura, receptywna, przyciągająca, strategia:odpowiadanie na to co rezonuje z Tobą na zewnątrz w świecie, przestrzeni, możliwościach, propozycjach, okolicznościach, żebyś odpowiadając mogła doświadczyć satysfakcji, przyjemności, poczucia głębokiego zadowolenia z działań, pracy. Frustracja wskazuje, że nie działasz w zgodzie ze sobą, coś nie płynie.

– Projektor: aura skupiona na drugiej osobie, potrafisz wejść w buty drugiego człowieka, strategia: czekanie na zaproszenie od osób, które rozpoznają Twoje Dary, żebyś mogła je poprowadzić, dać właściwy guidance, który przyniesie Wam sukces. Zgorzknienie jest znakiem, że coś nie płynie.

– Manifestor: aura zamknięta, odpychająca, chroniąca Cię przed zewnętrznymi wpływami, strategia: inicjowanie ze środka i informowanie tych, na których Twoje dzielnie może mieć impakt. Płynięcie z tym co Twoje w środku przynosi Spokój, jeżeli pojawia się dużo złości – zobacz co nie płynie, gdzie jest wyzwanie.

– Relfektor: aura teflonowa, próbkująca, wrażliwa na środowisko, strategia: podążanie za cyklami księżyca w procesach decyzyjnych, świadomość ogromnej roli miejsca i ludzi w doświadczeniu, niespodzianki są Twoim boskim prawem.Rozczarowanie sygnalizuje, że coś nie płynie.

#coachingserca

You Might Also Like...