0

Nazywam się Magdalena Palmowska. Bloguję, piszę, prowadzę warsztaty i sesje indywidualne, żeby wspierać Cię w Twojej uważnej, świadomej drodze do spełnionego, odważnego życia z pasją.

Jestem autorką książki „Zdrowa Nadzieja”, certyfikowanym coachem ACC ICF, specjalistką komunikacji społecznej, pedagogiem, miłośniczką pisania, biegania oraz mindfulness.

Wspieram wrażliwe Kobiety, z którymi pracuję w odkrywaniu radości z codzienności, w budowaniu HARMONIJNEGO życia, w którym jest miejsce na rozwój, ale i na spokój – zatrzymanie. Pomagam w dostrzeganiu naturalnego potencjału, rozwijaniu mocnych stron, pasji – tak abyś mogła wieść życie spójne z Twoimi wartościami i potrzebami zakorzenionymi głęboko w Sercu.

Pracuję coachingowo oraz w oparciu o trening mindfulness i przy wykorzystaniu elementów RTZ – racjonalna terapia zachowania, terapeutycznej mocy pisania, a także techniki uwalniania inspirowanej pracą Davida R. Hawkinsa i wiedzy z obszarów psychologii pozytywnej. Jestem również praktykiem metody Soul Body Fusion.

Moją misją jest wspieranie wrażliwych Kobiet, z którymi pracuję w taki sposób, aby rozwijały się w najbardziej optymalny dla siebie sposób – ucząc się samowspółczucia, budując samoświadomość, zdrowe poczucie wartości, stawiając przed sobą marzenia i cele, które wypływają z ich Serca – aby mogły wieść odważne życie na WŁASNYCH zasadach, pełne radości, uważności, wdzięczności, sensu i pasji do tego, czym się zajmują – TAKIE JAKIEGO CHCĄ i na jakie zasługują 🙂

Jestem także autorką książki „Zdrowa Nadzieja” zobacz TUTAJ, która jest efektem wyjścia z wielopoziomowego kryzysu (między innymi problemy zdrowotne, emocjonalne i brak poczucia, że „realizuję się w pracy”).

Jeśli chcesz poznać mnie bardziej prywatnie to…

Moim najlepszym przyjacielem jest mój mąż Janek.

Moją pasją jest bieganie, które przewijało się i miało przestrzeń w moim życiu od dzieciństwa, ale szczególne miejsce w sercu zajęło dopiero w minionych kilku latach. Pomogło mi odnaleźć w sobie siłę i nadzieję na drodze zmagań z problemami. Nauczyło mnie wytrwałości, pracy nad sobą, stawiania kolejnych kroków bez względu na to, czy droga akurat prowadzi w dół czy pod górę. Bieganie to również dla mnie forma medytacji, sposób na kontakt z naturą, wyciszenie i wsłuchanie w siebie.

Regularnie praktykuję medytację i inne formy mindfulness (ukończyłam 8-tygodniowy kurs MBSR), które zmieniły moje życie na pełniejsze, wspierają mnie w codziennym życiu w zgodzie ze sobą, pozwalają dbać o swoje potrzeby. Praktykuję QiGong, czyli chińską metodę pracy z ciałem i umysłem, która wzmacnia funkcjonowanie narządów wewnętrznych i umożliwia lepszy przepływ energii w ciele.

Moją pasją i marzeniem z dzieciństwa jest pisanie, które uważam za doskonałe narzędzie wyrażania siebie. Książka mojego autorstwa „Zdrowa Nadzieja” jest dostępna TUTAJ. Zapraszam także na bloga TUTAJ.

Moje motto: Nieważne jak szybko biegniesz… ważne, że SWOJĄ ŚCIEŻKĄ <3 ścieżką własnego Serca!

Opinie 


W ostatnich miesiącach brałam udział w niezwykłych warsztatach, które przygotowała i prowadziła Magda. Wcześniej były inne, ale Kreatorka Serca okazała się ukoronowaniem wszystkiego. Ogrom fachowej wiedzy, świetne przygotowanie merytoryczne i metodyczne, dużo ciepła, przyjazna, wręcz przyjacielska atmosfera warsztatów. Przykro było się rozstawać po tylu miesiącach wspólnej drogi. To, czego nauczyłam się od Magdy, zostanie ze mną do końca mojej wędrówki przez życie. Czy warsztaty, to jakieś czary? Nie. Nadal pojawiają się emocje, czasami radość, czasami złość, smutek, lęk, ale teraz potrafię im się przyjrzeć, rozpoznać je, zrozumieć I przetransformować. Teraz każdy dzień spędzam z większą uważnością, zarówno w tym, co myślę, mówię, robię, czuję, w kontaktach z ludźmi (…) Magda dała mi narzędzia do zmiany, których mogę używać, kiedy tylko zapragnę się zmienić. Wystarczy być uważnym. Dziękuję Magdo z serca.

Anna Apache Górska

Artystka, muzyk


Magda jest autentyczna, kieruje się empatią i zrozumieniem. Brałam udział w jej warsztatach Kreatorka Serca i nie tylko – to były dla mnie cenne doświadczenia, z których wiele wyniosłam dobrego dla siebie. 

Myślę, że w życiu każdego człowieka powinno być miejsce na spełnienie się – mi ciężko było odnaleźć drogę, która da mi to poczucie życia z pasją i co za tym idzie też płynności finansowej  po warsztatach z Magdą odważyłam się otworzyć swój mały biznes a przy tym zaznaczę, że od kiedy zaczęłam z nią współpracować otworzyłam się na otoczenie, ludzi i bardziej doceniam swoja indywidualność

Magda swoim życiem, emocjami i wiedzą, którą przekazuje dalej – zaraża mnie pozytywnie do działania.  100% satysfakcji. Dziękuję Magdalena Palmowska!!!

Mariola Nitka

Miłośniczka świadomego życia


Kochana! Chciałam z całego podziękować za to że mogłam uczestniczyć w Kreatorce, że dałaś mi taką możliwość, szansę na ciągle odkrywanie Siebie na pokochanie Siebie i akceptację taka jaka jestem. Magdo dzięki Tobie zyskałam pewność siebie, że jeśli chce czegoś czego pragnę mogę to mieć. Mogę to osiągnąć . Dzięki Tobie jestem otwarta na Nowe – wyzwania, możliwości, rzeczy i sytuację i choć boję się jaki będzie rezultat to nie daję za wygraną, tylko idę dalej

Kiedyś bałam się i to bardzo. Było we mnie dużo strachu, stresu. W głowie ciągła gonitwa myśli oczywiście samych negatywnych. Ale dziś jest już lepiej. Oczywiście jest jeszcze ta cząstka mnie- takiej z złymi myślami, ale wiem też że jeszcze dużo przede mną. Dziękuję również za możliwość poznania super fajnych Babeczek w tym programie. Za to że mogłam czerpać od nich dobrą energię. Pozdrawiam i ślę :* :* :*

Monika Gwizdek

Manifestorka