0
Manifestor FreeDom

Największe zadanie jako Manifestor!

Największe zadanie (i równocześnie klucz do spełnienia w Twojej podróży bohatera) jako Manifestor: uwierzyć, że Twoje porywy Serca są wartościowe, że masz prawo kreować coś nowego.. Często pojawia się w Manifestorach obawa.. „może powinnam poprosić o zgodę.., mieć na to jakieś potwierdzenie” tylko od kogo?
„muszę znaleźć innych ludzi, którzy coś takiego wcześniej robili”..”jeśli nikt czegoś takiego nie robił to może to głupi pomysł?”

To jest niesamowite jak nasz największy lęk manifestorski – przed odrzuceniem, przed brakiem akceptacji, przed krytyką.. staje się naszym największym zasobem, kiedy zrozumiemy, że jedyną osobą, której pozwolenia kiedykolwiek potrzebowaliśmy – byliśmy my sami. Tak, tylko tego nam potrzeba. Wewnętrznej zgody na Siebie i swoją Magię. Wewnętrznego zaufania, relacji ze Sobą. Wszechświat daje Ci zgodę, pozwolenie, ba zachętę!!! Wkładając w Twoje Serce Pragnienia. Jedyne co ma znaczenie – to Twoja gotowość, żeby pójść za tym czego chcesz w Sercu, czego pragniesz w Duszy.

Idź, rób swoje. Wiele osób tego potrzebuje.

I tak… „kiedyś tego nie było” 🤣 tego sposobu patrzenia/robienia/tego pomysłu/projektu/tego stylu/tej ekspresji. Ale to nie znaczy, że świat ma nie poznać smaku Twojej Kreacji.

Kiedy 6,5 roku temu kończyłam szkołę Coachingu – podobało mi się rozwijanie w tym narzędziu, ale szybko zorientowałam się, że Mój coaching będzie Mój.. że będę modyfikować różne modalności. Zaczęłam łączyć go z mindfulness, postanowiłam edukować się również w wielu innych narzędziach, zarówno pracy z mentalnością jak i energią. Później pojawiło się Human Design i mimo, że kiedy zaczęłam się interesować tym systemem: prawie nikt nie słyszał o tym w Polsce- robiłam swoje. Bo tak czułam.

Manifestorze – nie kalkuluj, nie myśl „logicznie”! Wszechświat prowadzi Cię po najpiękniejszych ścieżkach, po ścieżkach Serca. Kiedy pozwalasz, żeby to ono prowadziło – tworzysz, a może lepiej powiedzieć, przez Ciebie przepływają kreacje, które wnoszą wartość do życia Twojego i innych ludzi.

Kiedy 7 lat temu pisałam książkę „Zdrowa Nadzieja” i postanowiłam wydać ją jako self-publisher i w ten sposób zrealizować swoje Marzenie – większość ludzi nie słyszała co to jest self-publishing i pukała się w czoło 🙃 byłam wierna Sobie.

Od 6 lat kreuję w swoim Pasjobiznesie kilka kursów online rocznie.. wszystkie są rezultatem mojej naturalnej, nie blokowanej przez „przekonania umysłu” kreatywności, która jest nieskończona..

„MANIFESTOR FREEDOM”: Przestrzeń zrozumienia i inspiracji dla Manifestorów.

Start 16/11/2023

Jeśli chcesz otrzymać link ze szczegółami – odezwij się do mnie w komentarzu albo napisz na priv 🫶🥰💖💃

#coachingserca
#manifestor

You Might Also Like...