0

Warsztat online
MAPA MARZEŃ

Weź udział w warsztacie online „MAPA MARZEŃ” i zbuduj swoją mapę skarbów na najbliższe 12 miesięcy. Zamień marzenia w cele i urzeczywistniaj je 🙂 Nie czekaj… idealny moment nie istnieje. Zacznij działać TU I TERAZ.

WARSZTAT ONLINE STARTUJE 20/01/2020
DO ROZPOCZĘCIA POZOSTAŁO:

  • 00DNI
  • 00H
  • 00M
  • 00S

Otrzymasz wiedzę i inspirację dzięki którym zbudujesz swoją mapę marzeń na najbliższe 12 miesięcy

 

Wyślesz sygnał do podświadomości i zaczniesz przyciągać do siebie to, czego pragniesz

 

Wizualne, obrazowe, symboliczne przedstawienie marzeń (technika kolaż/rysowanie/wyklejanie/grafiki etc.) sprawia, że marzenie nie jest już ulotne – staje się dotykalne, namacalne, użyteczne

 

 

CEL WARSZTATU ONLINE „MAPA MARZEŃ”:

„Trzeba umieć marzyć, zanim będzie się choćby próbowało marzenie to urzeczywistnić.”
Hans Selye

I ETAP:

 

PO CO I JAK STWORZYĆ MAPĘ MARZEŃ

 
20.01 – start 18:00

– część wykładowa (webinar, 2-3 godziny)

 
 
22.01 – start 20:00

– część mindfulness (medytacja 20/30 minut ukierunkowana na wsłuchanie się w marzenia Serca)

II ETAP:

 

TWORZENIE SWOJEJ MAPY

 

20.01 – 03.02
 
 
– samodzielne tworzenie swojej mapy marzeń (zgodnie ze wskazówkami przekazanymi uczestnikom podczas webinaru)
– prezentujemy swoje mapy w formie zdjęć na tajnej grupie, w której odbędzie się warsztat
– wymieniamy refleksje, etc.

III ETAP:

 

JAK EFEKTYWNIE KORZYSTAĆ Z MAPY

 

3.02 – start 18:00
 

– krótkie podsumowanie – co dalej z moją mapą marzeń?  (webinar około 45 minut)

 

SPRAWDŹ OPINIE UCZESTNICZEK POPRZEDNICH EDYCJI:

Twoja mapa marzeń, a właściwie moja, tylko z Twoją podpowiedzą ją narysowałam, przewróciła mi życie do góry nogami. Te marzenia krótko terminowe, niemalże natychmiast się spełniły, te długo terminowe są w procesie albo już ich dotykam. Te mało realne, zmusiły mnie do zmian w życiu. Warto nosić głowę w chmurach ale i stąpać mocno po ziemi, wtedy stajemy się twórcą naszej przestrzeni a nie przypadkowym przechodniem.
miłośniczka świadomego życia​
Mapa marzeń to narzędzie, które pomaga w realizacji naszych celów. Zdecydowałam się na warsztat Mapy marzeń u Magdy, ponieważ wcześniej tylko gdzieś o tym czytałam, ale wolałam zrobić ją pod okiem osoby, która się na tym zna. Magda prowadzi nas krok po kroku, wszystko tłumaczy, przy jakichkolwiek wątpliwościach można się do niej zwrócić. Dodam, że dzięki Mapie marzeń zrealizowałam kilka swoich celów 🙂 tak więc działa!
Monika Kudryk
Blogerka, fotografka
takiemomenty.pl
Warsztat Mapa Marzeń był wspaniałym dodatkiem do mojej drogi rozwoju osobistego. Dzięki ćwiczeniom oraz prowadzeniu Magdy, można odkryć swoje potrzeby i marzenia a także uporządkować je nakierowując się na ich spełnienie. Magda jest niezwykle sympatyczną osobą o wspaniałej energii, serdecznie polecam warsztaty z nią 🙂
Viola Wioleta Sypiańska
Blogerka, coach
Feniks z Popiołów na FB

ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

O MNIE:

Cześć, nazywam się Magdalena Palmowska. Jestem akredytowanym coachem (ACC ICF), trenerką rozwoju osobistego i duchowego, autorką książki „Zdrowa Nadzieja”.

 

Pracuję coachingowo oraz w oparciu o trening mindfulness i przy wykorzystaniu elementów RTZ – racjonalna terapia zachowania a także techniki uwalniania inspirowanej pracą Davida R. Hawkinsa i wiedzy z obszarów psychologii pozytywnej. Jestem również praktykiem metody Soul Body Fusion.

 

 

Moją MISJĄ jest wspieranie WRAŻLIWYCH Kobiet w rozwoju samoświadomości i ODWAŻNYM ŻYCIU W ZGODZIE Z SERCEM. Pomagam im docenić siebie, zbudować wiarę we własne możliwości i iść odważnie w kierunku marzeń.

Bloguję na coachingserca.pl