0

KOCHAM SIEBIE
BARDZIEJ on tour

Kobiece spotkania budzące
Moc i Świadomość

Weź udział w kobiecym SPOTKANIU (lub kilku spotkaniach) budzącym wewnętrzną Moc, rozwijającym samoświadomość i poczucie zaufania do siebie „KOCHAM SIEBIE BARDZIEJ on tour”.  Obudź swoją ODWAGĘ do życia w zgodzie z Sercem <3

 

W RAMACH CYKLU ODBYWA SIĘ KILKA SPOTKAŃ W RÓŻNYCH MIASTACH POLSKI (KAŻDE Z INNYM MOTYWEM PRZEWODNIM).

NAJBLIŻSZE ODBĘDZIE SIĘ 27/11/2021 W GDAŃSKU.

  • 00DNI
  • 00H
  • 00M
  • 00S

Spotkanie składa się z trzech części:

 

1) POWER SPEECH na jeden z tematów samoświadomości i elementy medytacji

 

2) PYTANIA UCZESTNICZEK i wglądy z przestrzeni Serca <3

 

3) KRĄG ZAUFANIA we flow 🙂

 

Nasza WOLNOŚĆ na zewnątrz zaczyna się od WOLNOŚCI wewnętrznej, emocjonalnej, od naszej SAMOŚWIADOMOŚCI. Rozwijanie świadomości i miłości do siebie to najważniejszy element SPOTKAŃ.

 

To także w moim rozumieniu świata i osobistym doświadczeniu – najważniejszy element szczęśliwego, spełnionego doświadczania życia. Świadomość i Miłość. Na nich się skupiaj, je rozwijaj, od nich zaczynaj, do nich wracaj – w ten sposób łączysz się ze swoją Duszą i tworzysz piękną Drogę… a właściwie STAJESZ SIĘ DROGĄ.

  

„Kocham Siebie Bardziej on tour” to spotkania budzące Twoją Odwagę, aby kreować swoje życie w zgodzie z Potencjałem i Powołaniem Duszy. Wsłuchując się w swoje Serce, żyjąc w zgodzie z Twoją Naturą. POKOCHAJ SIEBIE BARDZIEJ,  a zadzieją się CUDA <3

I SPOTKANIE:

 

27/11/2021
GDAŃSK

Czas: 4,5 godziny (w środku przerwa 15-30 minut)

12:00 – 16:30

 

TEMAT PRZEWODNI: Odwaga bycia sobą i przekraczanie lęku

 II SPOTKANIE:

 
19/02/2022
KRAKÓW
 

Czas: 4,5 godziny (w środku przerwa 15-30 minut)

12:00 – 16:30

 
 

TEMAT PRZEWODNI: Świadomość emocjonalna

 

 

III SPOTKANIE:

 
23/04/2022
WARSZAWA
 

Czas: 4,5 godziny (w środku przerwa 15-30 minut)

12:00 – 16:30

 
 

TEMAT PRZEWODNI: Asertywność i zdrowe granice


 

SPRAWDŹ OPINIE UCZESTNICZEK WARSZTATÓW ZE MNĄ:

Madzię poznałam na instagramie i od razu poczułam w niej bliską mi duszę
Brałam udział w półrocznym kursie Madzi „Artystka Serca”. W czasie tej kilkumiesięcznej podróży poczułam, że „tak jestem artystką”.
Na warsztacie „Do Domu” mogłam jeszcze bardziej wejść w przestrzeń mojego serca, by poczuć moje własne ciepło i ciepło towarzyszących mi kobiet.
Madzia jest cudowną przewodniczką duchową, która towarzyszy w procesach nie zawsze wygodnych, ale na maksa pięknych. Poczułam jeszcze bardziej chęć spełniania moich marzeń i życia swojego życia. Do zobaczenia kochana.
Inu Iza Gazałka
Astropasjonatka
instagram.com/esencjamnie/
Magda jest autentyczna, kieruje się empatią i zrozumieniem. Brałam udział w jej warsztatach Kreatorka Serca i nie tylko - to były dla mnie cenne doświadczenia, z których wiele wyniosłam dobrego dla siebie.

Myślę, że w życiu każdego człowieka powinno być miejsce na spełnienie się - mi ciężko było odnaleźć drogę, która da mi to poczucie życia z pasją i co za tym idzie też płynności finansowej po warsztatach z Magdą odważyłam się otworzyć swój mały biznes a przy tym zaznaczę, że od kiedy zaczęłam z nią współpracować otworzyłam się na otoczenie, ludzi i bardziej doceniam swoja indywidualność.

Magda swoim życiem, emocjami i wiedzą, którą przekazuje dalej - zaraża mnie pozytywnie do działania. 100% satysfakcji. Dziękuję Magdalena Palmowska!!!
Mariola Nitka
Miłośniczka świadomego życia
Kochana! Chciałam z całego podziękować za to że mogłam uczestniczyć w Kreatorce, że dałaś mi taką możliwość, szansę na ciągle odkrywanie Siebie na pokochanie Siebie i akceptację taka jaka jestem. Magdo dzięki Tobie zyskałam pewność siebie, że jeśli chce czegoś czego pragnę mogę to mieć. Mogę to osiągnąć . Dzięki Tobie jestem otwarta na Nowe - wyzwania, możliwości, rzeczy i sytuację i choć boję się jaki będzie rezultat to nie daję za wygraną, tylko idę dalej.

Kiedyś bałam się i to bardzo. Było we mnie dużo strachu, stresu. W głowie ciągła gonitwa myśli oczywiście samych negatywnych. Ale dziś jest już lepiej. Oczywiście jest jeszcze ta cząstka mnie- takiej z złymi myślami, ale wiem też że jeszcze dużo przede mną. Dziękuję również za możliwość poznania super fajnych Babeczek w tym programie. Za to że mogłam czerpać od nich dobrą energię. Pozdrawiam i ślę :* :* :*
Monika Gwizdek
Manifestorka

ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

O MNIE:

Cześć, nazywam się Magdalena Palmowska.

Jestem certyfikowanym coachem, ale wolę o sobie mówić, że jestem Coachem Serca <3

Moja przygoda z rozwojem osobistym i duchowym trwa od kilku lat, rozpoczęła się pod wpływem głębokiego kryzysu na wszystkich ważnych życiowych płaszczyznach (więcej na temat wychodzenia z kryzysu znajdziesz w mojej książce „Zdrowa Nadzieja”).

 

Przez ostatnie lata rozwoju wewnętrznego – z zagubionej dziewczynki stałam się świadomą siebie i swoich potencjałów Kobietą. Dziś jako Duchowa Nauczycielka wspieram inne Kobiety w ŚWIADOMYM życiu w zgodzie z Sercem. Każda z nas może doświadczać spokoju wewnętrznego, spełnienia i poczucia wolności w naszym życiu.

 

Certyfikowany Coach

Nauczycielka mindfulness i medytacji

Praktyk Racjonalnej Terapii Zachowania

Self-Love& self-awareness Teacher
Potential Coach(Human Design,Gene Keys)
Pisarka

Power Speaker

Pasjobiznesmanka

 

Moją MISJĄ jest wspieranie wrażliwych Kobiet w rozwoju samoświadomości i ODWAŻNYM ŻYCIU W ZGODZIE Z SERCEM. W poczuciu wewnętrznego SPOKOJU i WOLNOŚCI. Pomagam im poznać, zrozumieć i docenić WŁASNY, unikatowy POTENCJAŁ. Pokochać siebie, zbudować wiarę we własne możliwości i iść odważnie w kierunku marzeń.

 

Bloguję na coachingserca.pl