0
Każdy z nas jest Artystą Życia
Bez kategorii

Każdy z nas jest Artystą Życia

Każdy z nas jest Artystą Życia.

Naszą Kreację możemy wyrażać poprzez materializację w lustrze rzeczywistości naszych najgłębszych Wartości Serca, naszych Marzeń zapisanych w Duszy.

Niektóre z tych Marzeń mogą być dla świata „wyrafinowane”, inne „zwyczajne”, niektóre mogą wydawać się ponadprzeciętnymi osiągnięciami, inne pospolitymi działaniami.
To bez znaczenia. Dusza nie wartościuje Marzeń w ten sposób.
To, co prawdziwe w Duszy – zmaterializowane w świecie – to jest sukces. Jeżeli ktoś marzy prawdziwie o „zwykłym” codziennym szczęściu u boku ukochanej osoby, bycia na dobre i na złe, wspólnych rozmowach bez końca, czułości i intymności – to materializując taką Miłość – ma wszystko.
Jeżeli ktoś marzy o „wielkim świecie” na Broadwayu z międzynarodową sławą jako gwiazda sceny – to materializując taką Ścieżkę artystyczną – ma wszystko.
Jeżeli ktoś marzy o dalekich podróżach, albo o wycieczkach pod namiot… Każda droga jest właściwa – jeśli należy do Twojej Duszy.

Dlatego trzymaj uważność na Twojej prawdzie na tym co dla Ciebie ważne na tym się skupiaj.

Nie jesteśmy jednowymiarowi i możemy (i zwykle mamy) więcej Jakości, które są dla nas kluczowe. Wtedy istotny jest BALANS!!! Znacie koło życia prawda? Zaniedbując coś mega ważnego dla nas i biorąc to za pewnik – nasza Dusza również nie będzie szczęśliwa. Możemy równocześnie trzymać uważność na kilku najistotniejszych Wartościach w naszym życiu. Nie rozpraszajmy się na „powinności świata” czy to, co w oczach świata jest „sukcesem”. W zamian za to – znajdź w Sercu 3 Twoje najważniejsze Jakości i za nimi podążaj. To jest źródło Spokoju, Szczęścia, Spełnienia i Sukcesu w Twoim osobistym Śnie Życia.

Moje to Miłość, Wolność, Kreacja.

You Might Also Like...