0
kreowanie życia
Bez kategorii

Gdy kreujemy większy przepływ, większą lekkość…

Kiedy połączymy naszą zdolność do wybierania najbardziej wspierającej nas w danym momencie, naszej indywidualnej Perspektywy ze świadomością naszego indywidualnego głębszego poczucia Sensu… wtedy kreujemy większy przepływ, większą Lekkość w tym Filmie zwanym Życiem.

Każdy z nas ma w sobie Potencjał wybierania sposobu, w jaki patrzy na świat. Swój świat. Każdy będzie patrzeć nieco inaczej, to jest częścią naszej indywidualnej ekspresji i magii naszej różnorodności… Jednak każda jednostka, Istota – ma w sobie pewien „zestaw” perspektyw w każdym tu i teraz – jedne są skalibrowane z najwyższym dobrem tej Istoty i Świata, który ko-kreuje, inne nie. Na spektrum mamy całą masę perspektyw… wybór. I uważności, wolna wola, samoświadomość – są tym, co pozwala Ci wchodzić w ekspresję światła lub cienia – bądź pośrednio… w zależności od tego, jaką wybierasz perspektywę. Bo to jak patrzysz – jak wybierasz patrzeć – wpływa już dalej na to co myślisz, co czujesz, co robisz, czego doświadczasz…

Jest wiele narzędzi, które pomagają nam „wskakiwać” w najkorzystniejszą dla nas na dany moment perspektywę (będziemy między innymi z tym tematem działać w „Lighter” wkrotce). Jedno bardzo proste, ale skuteczne jeśli sobie na to pozwolisz to pytanie otwierające Serce „Co wybrałaby Miłość?” i podążanie za tym, jak na tą sytuację spogląda Energia Miłości.

You Might Also Like...