0

Nazywam się Magdalena Palmowska. Bloguję, piszę, prowadzę warsztaty i sesje indywidualne, żeby wspierać Cię w Twojej uważnej, świadomej drodze do spełnionego, odważnego życia z pasją.

Jestem autorką książki „Zdrowa Nadzieja”, certyfikowanym coachem ACC ICF, specjalistką komunikacji społecznej, pedagogiem, miłośniczką pisania, biegania oraz mindfulness.

Wspieram wrażliwe Kobiety, z którymi pracuję w odkrywaniu radości z codzienności, w budowaniu HARMONIJNEGO życia, w którym jest miejsce na rozwój, ale i na spokój – zatrzymanie. Pomagam w dostrzeganiu naturalnego potencjału, rozwijaniu mocnych stron, pasji – tak abyś mogła wieść życie spójne z Twoimi wartościami i potrzebami zakorzenionymi głęboko w Sercu.

Pracuję coachingowo oraz w oparciu o trening mindfulness i przy wykorzystaniu elementów RTZ – racjonalna terapia zachowania, terapeutycznej mocy pisania, a także techniki uwalniania inspirowanej pracą Davida R. Hawkinsa i wiedzy z obszarów psychologii pozytywnej. Jestem również praktykiem metody Soul Body Fusion.

 

Moją misją jest wspieranie wrażliwych Kobiet, z którymi pracuję w taki sposób, aby rozwijały się w najbardziej optymalny dla siebie sposób – ucząc się samowspółczucia, budując samoświadomość, zdrowe poczucie wartości, stawiając przed sobą marzenia i cele, które wypływają z ich Serca – aby mogły wieść odważne życie na WŁASNYCH zasadach, pełne radości, uważności, wdzięczności, sensu i pasji do tego, czym się zajmują – TAKIE JAKIEGO CHCĄ i na jakie zasługują 🙂

Jestem także autorką książki „Zdrowa Nadzieja” zobacz TUTAJ, która jest efektem wyjścia z wielopoziomowego kryzysu (między innymi problemy zdrowotne, emocjonalne i brak poczucia, że „realizuję się w pracy”).

 

Jeśli chcesz poznać mnie bardziej prywatnie to…

Moim najlepszym przyjacielem jest mój mąż Janek.

Moją pasją jest bieganie, które przewijało się i miało przestrzeń w moim życiu od dzieciństwa, ale szczególne miejsce w sercu zajęło dopiero w minionych kilku latach. Pomogło mi odnaleźć w sobie siłę i nadzieję na drodze zmagań z problemami. Nauczyło mnie wytrwałości, pracy nad sobą, stawiania kolejnych kroków bez względu na to, czy droga akurat prowadzi w dół czy pod górę. Bieganie to również dla mnie forma medytacji, sposób na kontakt z naturą, wyciszenie i wsłuchanie w siebie.

 

Regularnie praktykuję medytację i inne formy mindfulness (ukończyłam 8-tygodniowy kurs MBSR), które zmieniły moje życie na pełniejsze, wspierają mnie w codziennym życiu w zgodzie ze sobą, pozwalają dbać o swoje potrzeby. Praktykuję QiGong, czyli chińską metodę pracy z ciałem i umysłem, która wzmacnia funkcjonowanie narządów wewnętrznych i umożliwia lepszy przepływ energii w ciele.

 

Moją pasją i marzeniem z dzieciństwa jest pisanie, które uważam za doskonałe narzędzie wyrażania siebie. Książka mojego autorstwa „Zdrowa Nadzieja” jest dostępna TUTAJ. Zapraszam także na bloga TUTAJ.

Moje motto: Nieważne jak szybko biegniesz… ważne, że SWOJĄ ŚCIEŻKĄ <3 ścieżką własnego Serca!