0

"HEART CONTEMPLATIONS"
Czuła Przestrzeń Bycia i Ko-Kreacji Życia

Kontemplacje wspierające w świadomym życiu i jego Transformacji oraz grupowa Przestrzeń inspiracji i wsparcia.

Zapraszam Cię do tej Ścieżki świadomego rozpoznania Boskości mieszkającej w Tobie i mającej potencjał przejawiać się w Twoim życiu – jak wewnątrz tak i na zewnątrz. Kontemplacja nad Prawdą, którą każdy z nas nosi w Swoim Sercu, naszą Naturą, uwalnianiem tego, co nasze nigdy nie było, stawaniem do odważnej eksploracji swoich Darów i realizacja życiowych i pasjobiznesowych Powołań w coraz większej Wolności wewnętrznej 🙂 Obserwacja kolektywnych procesów ewolucji i świadome stawianie się do Siebie w Nowym, rodzącym się na naszych oczach, Świecie.

 

Przestrzeń "Heart Contemplations" ruszyła w lipcu 2023 i jest procesem 6-miesięcznym 🙂 Można dołączyć w trakcie <3

Będziesz w przestrzeni osobistej i grupowej KONTEMPLACJI zarówno Twojego indywidualnego procesu transformacji na obecnym etapie życia (osobistego i zawodowego/pasjobiznesowego) jak i w obszarze kolektywnych procesów, które zachodzą obecnie intensywnie w naszej ludzkiej ewolucji i rozwoju świadomości (wraz ze zbliżaniem się do 2027 – kiedy wejdziemy w Krzyż Śpiącego Feniksa).

 

Kontemplacja jest potężnym narzędziem TRANSFORMACJI – dochodzimy dzięki niej do rozwoju własnej świadomości (i procesów przez które przechodzimy indywidualnie i wraz z kolektywem), a nasza świadomość determinuje całe nasze życie – jak wewnątrz, tak i na zewnątrz.

 

Zaproszę Cię poprzez własne INSIGHTY, którymi się z Tobą podzielę – do lepszego zrozumienia Siebie, kolektywnych procesów życia, poszerzania Twoich duchowych, kreatywnych, twórczych, pasjobiznesowych wglądów, pracy z Perspektywą i jej transformacji na taką, która będzie dla Ciebie wspierająca.

 

Narzędzia z których będziemy korzystać w Procesie to między innymi: Kontemplacja, praktyka Samowspółczucia, Medytacja, Human Design i Klucze Genowe, ale przede wszystkim Serce i Intuicja 🙂

Co jeszcze zyskasz biorąc udział w przestrzeni
"HEART CONTEMPLATIONS"

KONTEMPLACJA naszego życia w Przestrzeni Serca – to potężne narzędzie Transformacji. To w jaki sposób, z jaką świadomością patrzymy na doświadczenia – bezpośrednio wpływa na jakość naszego życia oraz na zmiany w nim zachodzące. Zapraszam Cię do tej pięknej Przestrzeni Kontemplacji.

 

SPRAWDŹ OPINIE UCZESTNICZEK WARSZTATÓW ZE MNĄ:

Moja wdzięczność nie zna granic ❤️ Cudowna sesja Human Design z Tobą, energia, wiedza, odkrywałaś mnie warstwa po warstwie jak cebulkę. Czuję dzięki Tobie motylki w brzuchu i połączenie ze sobą, którego większość życia mi brakowało (prawie 30 lat). I będę zagłębiać się w to bardziej aby iść z głosem serca. Spotkanie z Tobą otworzyło mi oczy na wiele kwestii, schematów. Zrozumiałam siebie lepiej, przypomniałam sobie mnóstwo sytuacji, więcej teraz widzę. A to dopiero początek! I utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że jestem wyjątkowa, wspaniała i mogę osiągnąć wszystko. Dziękuję, że jesteś i na pewno na tym nie zatrzyma się moja chęć poznania siebie i Ciebie. Inspirujesz i kierujesz na drogę do serca. Dziękuję jeszcze raz! Aż ciężko to opisać ❤️
Monika Walek
Generatorka pięknego życia
Na przełomie 2022 i 2023 roku uczestniczyłam w kilkumiesięcznym programie Magdy pod nazwą "Kocham Siebie Bardziej". Była to piękna przestrzeń, w której dzięki zaangażowaniu Magdy, jej wyczuwalnej szczerej chęci pomocy i autentyczności, mogłam dotknąć kawałków siebie, które wymagały przytulenia, i zauważenia. Moje serce najbardziej ujęły piękne, poruszające medytacje oraz połączenie w webinarach formy mówionej ( wykład+ rozmowy) oraz praktyk ruchowych. Dodatkowym atutem była dla mnie możliwość wymiany swoich odczuć, myśli z pozostałym dziewczynami z grupy na Telegramie - przestrzeni trzymanej przez Magdę przez cały okres trwania programu. Był to czas zasiewania dobrych ziaren i wzmacniania w sobie, co czuję każdego dnia coraz bardziej i bardziej. Z całego serca polecam programy Magdy.
Martyna Podgórska
Emocjonalna Manifestorka profil 3/5
Magda,Twój kurs ma potężną wartość dla mnie🙂 Jest jak kod odblokowujący myślenie o sobie jak o kimś wartościowym i ważnym🤗 mimo, ze nie ważniejszym i nie mniej wartościowym niż inni. Stawiasz ego we właściwym miejscu jako kogoś kto umie wspierać a nie musi podcinać skrzydeł🙂 uczysz rozpoznawać symptomy z ciała i nawigację Serca❤️ To działa! Jestem już w innym miejscu🦋 wreszcie lubię być sobą i nie boję się zostawać ze sobą gdy jestem sama. Nie zagłuszam się bodźcami. Jest mi dobrze:-) Polecam z serca wszystkim to co dajesz światu🫶 Do Twojego przekazu warto wracać by miało szansę się uleżeć:-) jak to dobrze, ze jesteś❤️💖💙
Agnieszka Kaczmarek
Miłośniczka świadomego życia

ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

O MNIE:

Cześć, nazywam się Magdalena Palmowska.

 

Jestem Duchową Przewodniczką wrażliwych, kreatywnych Kobiet. Artystek Serca i Pasjobiznesmanek.

Moją największą pasją jest świat wewnętrzny człowieka. Świadoma manifestacja tego co wewnątrz na zewnątrz.

 

Moja przygoda z rozwojem osobistym i duchowym trwa od kilku lat, rozpoczęła się pod wpływem głębokiego kryzysu na wszystkich ważnych życiowych płaszczyznach (więcej na temat wychodzenia z kryzysu znajdziesz w mojej książce „Zdrowa Nadzieja”, którą wydałam w 2018 roku). Jestem certyfikowanym nauczycielem mindfulness i medytacji, praktykiem racjonalnej terapii zachowania, certyfikowanym coachem, ale wolę o sobie mówić, że jestem Coachem Serca, Coachem Potencjału, Coachem Miłości do siebie  <3

 

Przez ostatnie, bardzo intensywne, lata rozwoju wewnętrznego – z zagubionej dziewczynki stałam się świadomą
siebie i swoich potencjałów Kobietą, Artystką Serca. W tym procesie wspieram i towarzyszę innym wrażliwym Kobietom. Poprzez zaufanie, akceptację, bezpieczny kokon – każda z nas może rozkwitnąć w pełni 🙂

 

Swoją praktykę wzbogacam pracą z głębokimi procesami odprogramowywania
tego, co nie jest nasze i pogłębiania świadomości potencjałów – zajmuję się systemem Human Design od 2019 roku (jest to moja wielka Pasja i nieustannie kształcę i rozwijam się w tym systemie, który pozwala jeszcze lepiej poznać i zaakceptować siebie samego). Korzystam także z Kluczy Genowych.

 

Moją MISJĄ jest wspieranie wrażliwych Kobiet w rozwoju samoświadomości i ODWAŻNYM ŻYCIU W ZGODZIE Z SERCEM. W poczuciu wewnętrznego SPOKOJU i WOLNOŚCI. Pomagam im poznać, zrozumieć i docenić WŁASNY, unikatowy POTENCJAŁ. Pokochać siebie, zbudować wiarę we własne możliwości i iść odważnie w kierunku marzeń.

 

Od 2017 roku prowadzę swój Pasjobiznes związany z rozwojem świadomości i życia w zgodzie z własną Naturą.

 

Bloguję na coachingserca.pl

Więcej informacji na mój temat (między innymi szczegóły wykształcenia) znajdziesz w zakładce O MNIE – TUTAJ.