0

Warsztat online
DUCHOWA CZARODZIEJKA

Weź udział w warsztacie online „DUCHOWA CZARODZIEJKA”  – 7 dni rzeczywistego podnoszenia wibracji dla większego SPEŁNIENIA I OBFITOŚCI (w zgodzie z prawami Wszechświata).

WARSZTAT ONLINE STARTUJE 31/01/2020
DO ROZPOCZĘCIA POZOSTAŁO:

  • 00DNI
  • 00H
  • 00M
  • 00S

 

Inaczej spojrzysz na zagadnienie sukcesu i obfitości (zrozumiesz, że wszystko we Wszechświecie jest energią – pieniądze także)

 

Otrzymasz wiedzę i inspirację dzięki którym nauczysz się podnosić swoje wibracje i przyciągać sukces, spełnienie i obfitość do Twojego życia

 

Przejdziesz przez intensywny duchowo i otwierający świadomość tydzień

 

Doświadczysz momentów „aha”, które na zawsze zmienią Twoje postrzeganie własnej mocy KREACJI Twojego świata

 

Zyskasz poczucie sprawczości, zaczniesz bardziej odpowiedzialnie kreować własną codzienność i doświadczać więcej spełnienia

 

 

 

CEL WARSZTATU ONLINE „DUCHOWA CZARODZIEJKA”:

Duchowa Czarodziejka to Kobieta, kto potrafi wykreować TRANSFORMACJĘ w swoim życiu…Podróż ku CUDOM i OBFITOŚCI zaczyna się TERAZ… A za stery trzymasz TY SAMA!

I ETAP:

 

INICJACJA NA DUCHOWĄ CZARODZIEJKĘ

 
 
 
31.01 – start 18:00
 

– część wykładowa (webinar, 2-3 godziny)

 
 

II ETAP:

 

PRAKTYKA DUCHOWYCH CZARÓW…

 

 

1.02 – 7.02
 
– codziennie przez 7 dni otrzymasz ode mnie odpowiednie ćwiczenia do wykonania w Twoim życiu, abyś uczyła się podnosić wibracje i dostrajać do wyższych częstotliwości OBFITOŚCI I SPEŁNIENIA
 
 

 

III ETAP:

 

KORZYSTANIE Z CZARODZIEJSKICH DARÓW W DALSZYM DOŚWIADCZENIU

 

DO KOŃCA ŻYCIA…
 

– praktykowanie wiedzy w codziennym życiu, dalszy rozwój czarodziejskich umiejętności… 🙂

SPRAWDŹ OPINIE UCZESTNICZEK WARSZTATÓW ZE MNĄ:

Twoja mapa marzeń, a właściwie moja, tylko z Twoją podpowiedzą ją narysowałam, przewróciła mi życie do góry nogami. Te marzenia krótko terminowe, niemalże natychmiast się spełniły, te długo terminowe są w procesie albo już ich dotykam. Te mało realne, zmusiły mnie do zmian w życiu. Warto nosić głowę w chmurach ale i stąpać mocno po ziemi, wtedy stajemy się twórcą naszej przestrzeni a nie przypadkowym przechodniem.
miłośniczka świadomego życia​
Mapa marzeń to narzędzie, które pomaga w realizacji naszych celów. Zdecydowałam się na warsztat Mapy marzeń u Magdy, ponieważ wcześniej tylko gdzieś o tym czytałam, ale wolałam zrobić ją pod okiem osoby, która się na tym zna. Magda prowadzi nas krok po kroku, wszystko tłumaczy, przy jakichkolwiek wątpliwościach można się do niej zwrócić. Dodam, że dzięki Mapie marzeń zrealizowałam kilka swoich celów 🙂 tak więc działa!
Monika Kudryk
Blogerka, fotografka
takiemomenty.pl
Warsztat Mapa Marzeń był wspaniałym dodatkiem do mojej drogi rozwoju osobistego. Dzięki ćwiczeniom oraz prowadzeniu Magdy, można odkryć swoje potrzeby i marzenia a także uporządkować je nakierowując się na ich spełnienie. Magda jest niezwykle sympatyczną osobą o wspaniałej energii, serdecznie polecam warsztaty z nią 🙂
Viola Wioleta Sypiańska
Blogerka, coach
Feniks z Popiołów na FB

ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ TERAZ!

O MNIE:

Cześć, nazywam się Magdalena Palmowska. Jestem akredytowanym coachem (ACC ICF), trenerką rozwoju osobistego i duchowego, autorką książki „Zdrowa Nadzieja”.

 

Pracuję coachingowo oraz w oparciu o trening mindfulness i przy wykorzystaniu elementów RTZ – racjonalna terapia zachowania a także techniki uwalniania inspirowanej pracą Davida R. Hawkinsa i wiedzy z obszarów psychologii pozytywnej. Jestem również praktykiem metody Soul Body Fusion.

 

Moją MISJĄ jest wspieranie WRAŻLIWYCH Kobiet w rozwoju samoświadomości i ODWAŻNYM ŻYCIU W ZGODZIE Z SERCEM. Pomagam im docenić siebie, zbudować wiarę we własne możliwości i iść odważnie w kierunku marzeń.

Bloguję na coachingserca.pl