Książka

„Zdrowa Nadzieja”

Sam fakt Twojego istnienia czyni Cię idealnym.
Jedynym w swoim rodzaju.

Wszyscy pragniemy szczęścia. Niektórzy z nas poszukują go całe życie. Czy „Zdrowa Nadzieja” jest zatem o poszukiwaniu szczęścia i o nadziei na lepsze jutro? Na zdrowie, spokój i harmonię? Raczej nie. Ale tak, to książka o nadziei. O tym, że każdy z nas może na pewnym etapie życia poczuć, że szczęście jest dostępne na wyciągnięcie ręki. Przez cały czas. Już dzisiaj. Bez względu na okoliczności. Szczęście to – jak mawiają niektórzy – stan umysłu. Albo – jak mawiam ja – stopień otwarcia się na własne Serce. A ból, którego czasem doświadczamy, nie musi się równać emocjonalnemu cierpieniu. Nie musimy zapadać się w czarną dziurę strachu i rozpaczy. Możemy przeczekać gorsze chwile i uśmiechać się przez łzy. A później radośnie rozpocząć nowy dzień – z nadzieją, że życie jest cudem. Bo nim jest. A kryzys to nic innego, jak kolejna szansa na zbliżenie się do cudu naszego istnienia. Kiedy ja dotarłam do ściany – zrozumiałam, że muszę wreszcie szczerze pokochać siebie. A „Zdrowa Nadzieja” jest – między innymi – podsumowaniem mojej świadomej drogi ku szczęściu. Nazywam się Magdalena Palmowska – jestem coachem. Wspieram ludzi, którzy pragną żyć po swojemu. Na własnych zasadach. W zgodzie z Sercem.

Tu możesz nabyć Książkę "Zdrowa Nadzieja"

Książka w wersji papierowej


Promocja świąteczna do 24.12.2018

39 29zł/szt.

Papierowa wersja książki w formacie A5 w miękkiej oprawie
Bezpieczne opakowanie

Pakiet (wersja papierowa + elektroniczna)

Promocja świąteczna do 24.12.2018

49 39zł/szt.

Promocyjna cena (oszczędzasz 29zł!)
Papierowa wersja książki w formacie A5 w miękkiej oprawie
Wersja elektroniczna: Ebook w formacie PDF, EPUB i MOBI

Książka w wersji elektronicznej
(w trzech formatach)

Promocja świąteczna do 24.12.2018

29 19zł/szt.

E-book w formacie pdf, epub i mobi

.

O czym jest „Zdrowa Nadzieja”?

Co znajdziesz w książce (w dużym skrócie)?

Nadzieja na co?

Inspiracją do napisania książki był moment kryzysowy w moim życiu. Choroby były impulsem do zmian w myśleniu i codziennym funkcjonowaniu. I wtedy zrodziła się „Zdrowa Nadzieja”. Nadzieja na życie nie tylko zdrowsze, ale i w zgodzie z Sercem. Moja książka to nietypowy, bardzo autentyczny i bliski Czytelnikowi poradnik z elementami refleksji i inspiracji. Dotyczy odzyskiwania zdrowia, praktykowania zdrowego stylu życia i uważności oraz budowania wspierających przekonań. Jest ścieżką do spełnienia i szczęścia.

Przyczyny blokad, braku satysfakcji z życia, chorób

Zapraszam do wspólnej podróży, przedstawiając bardzo osobisty opis dysharmonii i choroby oraz swoich przemyśleń dotyczących przyczyn chorób i blokad, które utrudniają nam uzyskanie równowagi i satysfakcji z życia we współczesnym świecie. Równocześnie daję Czytelnikowi tytułową Zdrową Nadzieję na trwałe zmiany w życiu, odwołując się do własnych doświadczeń w zmaganiach z chorobą tarczycy i przewlekłą boreliozą.

Naturalne leczenie
i wzmacnianie ciała

Książka prezentuje wiele praktycznych porad, które pomogły mnie samej (oraz wielu znanym mi osobom) uzyskać lepsze samopoczucie fizyczne i psychiczne. Możesz znaleźć tu – między innymi – metody pracy z ciałem, takie jak: aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie, stosowanie leczniczych postów warzywnych według doktor Dąbrowskiej, homeopatię czy ziołolecznictwo.

.

Mindfulness

„Zdrowa Nadzieja” prezentuje refleksje dotyczące równoważenia umysłu i intuicji, wskazuje na ogromną rolę mindfulness w zdrowym życiu oraz odwołuje się do konkretnych wskazówek, dotyczących przemycania uważności do naszej codzienności. Książka to również zbiór formalnych ćwiczeń medytacyjnych (m.in. Calligraphy Health System), które skutecznie redukują napięcia i są praktyką, która wzmacnia poczucie wewnętrznej harmonii.

.

Bieganie

Zapraszam Czytelnika do świata, który stał się moją wielką pasją. Daję możliwość zagłębienia się w ten sport, odkrycia skutecznej automotywacji i poprawy stanu zdrowia. W końcu łączę mindfulness z ukochanym bieganiem, pokazując w ten sposób, że do życiowej równowagi wystarczy czasem odrobina wytrwałości, aktywności i uważności. I oczywiście – wygodne biegowe buty.

.

Co mówią o „Zdrowej Nadziei” czytelnicy i recenzenci?

O autorce

Magdalena Palmowska

Nazywam się Magdalena Palmowska i urodziłam się w roku 1989. Roku wolności. Roku zmian. Podobnie rzecz ma się z tym, co ostatnio przeżywam i z tym, co opisałam w książce „Zdrowa Nadzieja”. Zmiany. Patrzenia na siebie i na świat. Myślenia. Odczuwania. Po swojemu. Uważnie. A co nam to daje? Zdrowie. Szczęście. Wolność. Tę najważniejszą, bo osobistą. Tworzę bloga coachingserca.pl. Jestem szczęśliwą żoną (i mamą kotów), biegaczką, miłośniczką mindfulness, Calligraphy Health System i zupy pomidorowej z marchewką. Kocham podróże, kawę zbożową, las, po którym biegam, moją rodzinę. Pisanie. Uważam, że nasze doświadczenia nadają życiu smak. Spełniam się w pracy coachingowej, w której mogę wspierać innych ludzi. Wspólnie z nimi odkrywać i zachwycać się ich talentami i tym, jak mogą wdrażać w życie swoje pasje. Zuchwale patrzę na świat i wierzę, że warto być odważnym. Nawet jeśli na początku tylko my w siebie wierzymy. To wystarczy. Aha – wiem, że w życiu liczą się Wiara, Nadzieja i Miłość. Wiara w siebie i w dobro. Nadzieja, że każdy kryzys (również ten zdrowotny) można przezwyciężyć. I Miłość, która sprawia, że wszystko jest tak, jak być powinno.