O mnie

Nazywam się Magdalena Palmowska. Tworzę Coaching Serca, żeby wspierać Cię w Twojej uważnej, świadomej drodze do harmonijnego życia z pasją i osobistego spełnienia.

Jestem certyfikowanym Coachem ACC ICF, specjalistką Komunikacji Społecznej i Pedagogiem. Wspieram Osoby, z którymi pracuję w odkrywaniu radości z codzienności, w dostrzeganiu ich naturalnego potencjału, rozwijaniu mocnych stron, pasji – tak aby mogły wieść życie spójne z ich wartościami i potrzebami zakorzenionymi głęboko w Sercu. Pomagam również w kształtowaniu przekonań, które są zdrowe i budujące dla danej osoby – a co za tym idzie wzmacniają ją i pozwalają odważnie stawiać sobie cele i realizować je, a także odczuwać wdzięczność na co dzień. W swojej pracy korzystam z różnych narzędzi coachingowych, elementów mindfulness, a także z Racjonalnej Terapii Zachowania, czyli poznawczo – behawioralnego programu samopomocy emocjonalnej Dr Maxie C. Maultsbyego (jestem absolwentką kursu RTZ I).

Moją misją jest wspieranie Osób, z którymi pracuję w taki sposób, aby rozwijały się w najbardziej optymalny dla siebie sposób – budując samoświadomość, zdrowe poczucie wartości, stawiając przed sobą marzenia i cele, które wypływają z ich Serca – aby mogły wieść życie na WŁASNYCH zasadach, pełne radości, uważności, wdzięczności, sensu i pasji do tego, czym się zajmują – TAKIE JAKIEGO CHCĄ i na jakie zasługują 🙂

Jestem także autorką książki „Zdrowa Nadzieja”, która jest efektem wyjścia z wielopoziomowego kryzysu (między innymi poważne problemy zdrowotne i brak poczucia, że „realizuję się w pracy”).

Prowadzę indywidualne sesje coachingowe oraz warsztaty i szkolenia grupowe.

 

Jeśli chcesz poznać mnie bardziej prywatnie to…

Moim najlepszym przyjacielem jest mój kochany mąż Janek.

Moją wielką pasją jest bieganie (a od niedawna także rower), które przewijało się i miało przestrzeń w moim życiu od dzieciństwa, ale szczególne miejsce w sercu zajęło dopiero w minionych trzech latach. Pomogło mi odnaleźć w sobie siłę i nadzieję na drodze zmagań z problemami. Nauczyło mnie wytrwałości, pracy nad sobą, stawiania kolejnych kroków bez względu na to, czy droga akurat prowadzi w dół czy pod górę. Bieganie to również dla mnie forma medytacji, sposób na kontakt z naturą, wyciszenie i wsłuchanie w siebie.

Interesuję się również medycyną niekonwencjonalną, a szczególnie takimi metodami, jak: ziołolecznictwo, homeopatia, medycyna tybetańska, akupunktura.

Regularnie praktykuję QiGong oraz Yoga Calligraphy Health System, czyli chińską metodę pracy z ciałem i umysłem, która wzmacnia funkcjonowanie narządów wewnętrznych i umożliwia lepszy przepływ energii w ciele.

Jestem zakochana w poście (diecie warzywno – owocowej) doktor Dąbrowskiej, który pomimo problemów z tarczycą, pozwala mi od wielu lat utrzymać zgrabną sylwetkę. Był to również zasadniczy element wspierający leczenie przewlekłej boreliozy. Chętnie służę doświadczeniem i radą każdemu, kto pragnie pomóc sobie postem w drodze do lepszego zdrowia.

Moją pasją i marzeniem z dzieciństwa jest pisanie, które uważam za doskonałe narzędzie wyrażania siebie. Książka mojego autorstwa „Zdrowa Nadzieja” jest dostępna tylko  TUTAJ.

Moje motto: Nieważne jak szybko biegniesz… ważne, że SWOJĄ ŚCIEŻKĄ <3 ścieżką własnego Serca!