O mnie

Nazywam się Magdalena Palmowska. Tworzę Coaching Serca, żeby wspierać Cię na drodze do Twojej harmonii. Towarzyszę w zmianie, która ma na celu odkrycie potencjału i w konsekwencji umożliwia samorealizację. Wspieram Osoby, które chcą CZUĆ SIĘ W PEŁNI SOBĄ na różnych polach życiowych: prywatnym i zawodowym. Wprowadzamy nowe nawyki np. myślowe, żywieniowe, związane z aktywnością fizyczną, czy dotyczące obecnej pracy (żeby dawała więcej satysfakcji i była efektywna) albo rozwoju – żeby móc w przyszłości realizować pracę marzeń.  Wspieram również osoby w kryzysie przy wzmacnianiu poczucia własnej wartości, czyli MIŁOŚCI do siebie samego.

Uważam, że kryzysy, które stają się naszym udziałem to momenty, w których możemy najwięcej nauczyć się o sobie samych i budować świadomość, która jest kluczem do pełniejszego życia w zgodzie z tym, czego naprawdę chcemy. Kryzys to szansa na zmianę ograniczających przekonań i priorytetów, na takie które przysłużą się naszemu dobrostanowi i pozwolą realizować skrywane niegdyś głęboko w sercu marzenia. Kryzys nie oznacza, że jesteś słaby – kryzys pokazuje Ci – czego dłużej nie chcesz karmić w swoim życiu. Pamiętaj, że jeżeli umiejętnie przekierujesz uwagę na rzeczy, które chcesz zasilić – podąży za tym ENERGIA.

Moją misją jest towarzyszenie Kobietom i Mężczyznom w procesie zmiany tak, aby w pełni wykorzystali możliwości, które przed nimi stają. Wspieram w odważnym realizowaniu się w życiu na Własnych Zasadach. Zasadach spójnych z Sercem.

Jestem coachem w trakcie akredytacji ICF (International Coach Federation), absolwentką szkolenia Power of Coaching ACSTH. Pracuję także metodą RTZ (Racjonalna Terapia Zachowania), która wspiera Klientów w zmianie przekonań na zdrowe i wspierające. Zachęcam Ludzi, z którymi pracuję do praktykowania uważności, które świetnie uzupełnia RTZ.

Z wykształcenia jestem także pedagogiem (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) oraz specjalistą w zakresie dziennikarstwa i komunikacji społecznej.

Moja osobista zmiana rozpoczęła się od KRYZYSU. Permanentne stany napięcia doprowadziły do problemów ze zdrowiem. Zaczęło się od guza i niedoczynności tarczycy (problemy z tarczycą dotyczą bardzo wielu Kobiet, które mają zaburzone poczucie własnej wartości, nadmiernie się stresują i negatywnie oceniają). Później zachorowałam na boreliozę, której mój organizm nie był w stanie zdusić w zarodku, ponieważ był zbyt zmęczony i osłabiony (niska odporność – wynik stresu).

Dopiero ta ciężka choroba, trudne do okiełznania objawy, ogromny strach o przyszłość… sprawiły, że stanęłam pod ścianą. Mogłam albo zapaść się jeszcze głębiej i skończyć z depresją (cierpiałam już na stany nerwicowe), albo zacząć działać inaczej. Myśleć inaczej. Rozpoczęła się wielka przygoda – zbliżania się do swoich prawdziwych pragnień i potrzeb.

Dzisiaj wiem, że jedna decyzja zmieniła w moim życiu wszystko. Decyzja, żeby zaufać sobie. Zaopiekować się sobą. POKOCHAĆ SIEBIE. Z wadami i z zaletami.  Z frustracjami, które mi towarzyszyły. Z celami, z marzeniami, które należą do mnie. Pomogło. Odnalazłam w sobie mnóstwo siły  i dzielę się nią z innymi. Motywuję, doceniam, wspieram, dostrzegam w innych ludziach ich talenty i potencjał. Okazało się, że to co wydawało się być moją słabością np. wrażliwość i empatia – są dziś jednymi z większych wartości w mojej pracy.

Moją wielką pasją jest bieganie, które przewijało się i miało przestrzeń w moim życiu od dzieciństwa, ale szczególne miejsce w sercu zajęło dopiero w minionych dwóch latach. Pomogło mi odnaleźć w sobie siłę i nadzieję na drodze zmagań z przewlekłą boreliozą i zaburzeniami pracy tarczycy. Nauczyło mnie wytrwałości, pracy nad sobą, stawiania kolejnych kroków bez względu na to, czy droga akurat prowadzi w dół czy pod górę. Bieganie to również dla mnie forma medytacji, sposób na kontakt z naturą, wyciszenie i wsłuchanie w siebie.

Interesuję się również medycyną niekonwencjonalną, a szczególnie takimi metodami, jak: ziołolecznictwo, homeopatia, medycyna tybetańska, akupunktura.

Regularnie praktykuję Yoga Calligraphy Health System, czyli chińską metodę pracy z ciałem i umysłem, która wzmacnia funkcjonowanie narządów wewnętrznych i umożliwia lepszy przepływ energii w ciele.

Jestem zakochana w poście (diecie warzywno – owocowej) doktor Dąbrowskiej, który pomimo problemów z tarczycą, pozwala mi od wielu lat utrzymać zgrabną sylwetkę. Był to również zasadniczy element wspierający leczenie przewlekłej boreliozy. Chętnie służę doświadczeniem i radą każdemu, kto pragnie pomóc sobie postem w drodze do lepszego zdrowia.

Moją pasją i marzeniem z dzieciństwa jest pisanie, które uważam za doskonałe narzędzie wyrażania siebie. Książka, która napisałam pt. „Zdrowa Nadzieja” jest już dostępna w przedsprzedaży TUTAJ.

Moje motto: Nieważne jak szybko biegniesz… ważne, że SWOJĄ ŚCIEŻKĄ <3 ścieżką własnego Serca!